KONST / Litografier / Färglitografi 12837087
nr 1283 7087
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/100. Motivet: 49x68 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:36:49
21/10 17:29:23
21 okt
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström